Casa Com Lareira E 3 Suites Em Campos Do Jordao
Floresta Encantada-parken ligger 4 km fra overnatningssted, mens Morro do Elefante er ca. 6 km væk.
Centrum af Campos do Jordão kan man nå på 25 minutters gang fra hotellet.
Gæsterne kan spise på Boteco do Vinho og Estacao Toriba 14 minutters gåafstand fra hotellet.
- Lokale seværdigheder
- Portal de Campos do Jordao800 m
- Sitio Boa Vista1,5 km
- Belvedere Vista Chinesa1,5 km
- Grove Of Silence800 m
- Tarundu2,1 km
- Vale dos Dinossauros Olimpia1,1 km
- Pronto Socorro de Campos do Jordao1,6 km
- Byporten850 m
- Parque das Cerejeira1,8 km
- Lufthavne
- Sao Jose Dos Campos Lufthavn82 km
- Togstationer
- Emilio Ribas Train Station6 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
På værelset
- Dagligstue
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Casa Com Lareira E 3 Suites Em Campos Do Jordao hotel?
Det vil tage dig en 25 minutters gang at komme til byens centrum fra Casa Com Lareira E 3 Suites Em Campos Do Jordao hotel. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Casa Com Lareira E 3 Suites Em Campos Do Jordao hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Casa Com Lareira E 3 Suites Em Campos Do Jordao hotel ved 12:00. - ❓
Hvad er afbestillingsreglerne i det Casa Com Lareira E 3 Suites Em Campos Do Jordao hotel?
Gratis afbestilling gives til gæsterne på det Casa Com Lareira E 3 Suites Em Campos Do Jordao hotel. For mere information, kontakt hotellets ledelse